O NAS

DIOSOL GENERATOR

System DioProtection spełnia najwyższe wymagania  dotyczące higieny w zakresie czyszczenia i dezynfekcji powierzchni dzięki nowoczesnej metodzie dezynfekcji aerozolowej.

Nasza System

System składa się z generatora aerozolu DiosolGenerator i przeciwdrobnoustrojowego środka dezynfekującego Diosol , który uzupełnia stosowane w obiektach różne środki dezynfekcji. System DioProtection można modyfikować na wiele sposobów i dostosowywać do konkretnego układu pomieszczenia i wymagań.

Nasza Misja

Podejmujemy  innowacyjne działania w zakresie dezynfekcji i dekontaminacji pomieszczeń i powierzchni w obiektach przeznaczonych do różnego zastosowania. Naszą misją jest zapewnienie wszystkim naszym Kontrahentom skutecznego i niezawodnego systemu bio-dekontaminacji.

Skuteczna
Szybka
Ekonomiczna
Profesjonalna
 Dezynfekcja

Twój profesjonalny partner w zakresie dezynfekcji:

Systemy do dezynfekcji przez zamglenie na zimno, oraz certyfikowane środki chemiczne.

DEZYNFEKCJA AEROZOLEM H2O2

Medical Park Sp. z o.o. proponuje generatory aerozolu DiosolGenerator.
Nowoczesna metoda dezynfekcji do pełnej dezynfekcji powierzchni, sprzętu i powietrza w pomieszczeniu. Trójwymiarowa metoda dezynfekcji DIOP reprezentuje mikrobiologiczną higienę wnętrza na najwyższym poziomie.

INNOWACYJNE DZIAŁANIA

Systemy atomizujące i odpowiednia mgła aerozolu DIOSOL – Innowacyjne, niezawodna i ekonomiczna dezynfekcja powietrza, pomieszczeń i powierzchni.