Dezynfekcja Infrastruktury Publicznej

Dezynfekcja Infrastruktury Publicznej
Dezynfekcja Infrastruktury Publicznej
Kontakt: +48 531 623 292

Publiczne miejsca rekreacji i aktywności fizycznej mogą przyczynić się do przenoszenia niektórych patogenów zarówno ożywionych jak i nieożywionych. Zwykle tego typu miejsca nie były dotychczas odkażane, a jakiekolwiek zabiegi przy nich dotyczyły wyłącznie dokonywania standardowych przeglądów technicznych, zazwyczaj jeden raz w roku. Należy pamiętać, że zarówno dzieci na placach zabaw, jak i dorośli na siłowniach typu outdoor fitness, są narażeni na zakażenie w wyniku bezpośredniego kontaktu z tymi urządzeniami z których wcześniej korzystali chorzy użytkownicy.

Przeprowadzamy dezynfekcję publicznych miejsc spotkań i , rekreacji, takich jak place zabaw, siłownie publiczne, skwery oraz miejsc pozostałej aktywności społecznej. Usługi dezynfekcji wykonujemy na zlecenie administratorów obiektów, Urzędów Miast lub Urzędów Gmin.

Dezynfekcja w Miejscach Publicznych

Publiczne miejsca sanitarne wymagają okresowo przeprowadzenia  profesjonalnej dezynfekcji powierzchni oraz znajdujących się w nich wszystkich urządzeń i wyposażenia. Elektrostatyczna metoda aplikacji preparatów dezynfekcyjnych zapewnia stworzenie całkowitej, jednorodnej powłoki preparatu dezynfekcyjnego. Zapewnia to skuteczną ochronę przed  utrzymywaniem się i transmisją patogenów.