Serwis Techniczny

SANITECH Serwis Techniczny
Trójwymiarowa Dezynfekcja Pomieszczeń
SaniTech oferuje dezynfekcję zgodnie z ustawą o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi Dz. U. 2008 Nr 234 poz.1570
SaniTech
Serwis Techniczny SaniTech

Bezdotykowe rozwiązania dezynfekcyjne SaniTech łączą w sobie działanie zarówno naszych,  urządzeń, generatorów zamgławiania na zimno typu DIOSOL Generator, jak i przetestowanych klinicznie roztworów dezynfekujących. Podwójny efekt: urządzeń i środków dezynfekujących umożliwia całkowitą dezynfekcję powietrza i powierzchni w pomieszczeniu. Używane przez nas środki dezynfekujące są wysoce skutecznymi, utleniającym środkiem dezynfekującymi, które zabijają 99,99% wszystkich niebezpiecznych zarazków i bakterii bez zagrożenia dla ludzi, zwierząt lub roślin. Środki posiadają certyfikaty dopuszczające do zastosowania w Polsce.

Sprawdzona klinicznie metoda dezynfekcji

Wszystkie modele DiosolGenerator, a także odpowiadające im środki dezynfekujące Diosol są klinicznie sprawdzonymi jednostkami. Zaleca się, aby generatory marki DIOSOL były używane razem z środkami dezynfekującymi Diosol, ponieważ skuteczność była klinicznie testowana od wielu lat. Zalecane środki to: Diosol 3; Diosol 8; Diosol 12; Diosol 19.

Oferta

Sanitech.expert

Zakres czynności

Cennik 2020

Wzór umowy

Gwarancja

Dezynfekcja przez zamgławianie H2O2+Ag
Diosol - ekologiczny środek dezynfekujący
CEL DEZYNFEKCJI

Dezynfekcja (odkażanie) to postępowanie, którego celem jest zniszczenie drobnoustrojów takich jak bakterie i wirusy, szczególnie te chorobotwórcze. Zdezynfekowanie jakiegoś urządzenia lub powierzchni w przestrzeni publicznej nie jest równoznaczne z jego całkowitym i długoterminowym zabezpieczeniem – znaczy to, że dezynfekcja usuwa drobnoustroje. Jednakże proces ten należy systematycznie przeprowadzać. Dezynfekcji poddaje się przedmioty oraz powierzchnie, które mogły zostać skażone chorobotwórczymi mikroorganizmami (bakteriami, wirusami, grzybami lub pasożytami), lub te, które są narażone na transmisję patogenu.

TECHNOLOGIA DEZYNFEKCJI

Istnieje wiele technologi dezynfekcji powierzchni pomieszczeń wewnętrznych. My w SeniTech oferujemy wyjątkowo skuteczną metodę przy pomocy kompaktowych generatorów aerozolu DIOSOL Generator, dzięki którym można uzyskać całkowite zamgławienie pomieszczenia i pokrycie powierzchni równomierną powłoką substancji dezynfekującej.

DEZYNFEKCJA MNIEJSZYCH POMIESZCZEŃ

Dezynfekcja powierzchni i elementów wyposażenia jest przeprowadzana dwuetapowo. Po wstępnym, manualnym przygotowaniu powierzchni, wytarciu kurzu i usunięciu zabrudzeń oraz zanieczyszczonych powierzchni, przeprowadzamy właściwą dezynfekcję pomieszczeń metodą zamgławiania. Do dezynfekcji metodą zamgławiania, stosujemy preparaty renomowanych producentów, których skuteczność została potwierdzona klinicznie. Generatory marki DIOSOL są proste w obsłudze i łatwe w manewrowaniu i przemieszczaniu w obiekcie dzięki wbudowanym kołom. Wymiana zbiorników z płynem dezynfekcyjnym również przebiega sprawnie i szybko.

GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO HIGIENICZNE

Diosol-3 głównym zastosowaniem Diosolu 3 jest ostateczna dezynfekcja w placówkach opieki zdrowotnej

Diosol-8 specjalny środek dezynfekujący pleśń – skuteczny dezynfekujący nebulizator przeciw pleśniom.

Diosol-12 niezawodnie inaktywuje wirusy bezotoczkowe, takie jak w szczególności norowirus. Potwierdzają to udane badania in vitro przeprowadzone przez wyznaczonych ekspertów wirusologii.

Diosol-19 jest najsilniejszym nierozcieńczonym środkiem dezynfekującym w asortymencie DIOP. Ten 19% środek dezynfekujący jest korzystnie stosowany w wysoce zanieczyszczonych pomieszczeniach.

DIO Protection TM GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO HIGIENICZNE, KTÓREGO WCZEŚNIEJ NIE BYŁO.

Wysoce skuteczny środek dezynfekujący do zwalczania bakterii, grzybów i wirusów.
Skuteczność przeciwdrobnoustrojowa została oceniona i wykazana w licznych badaniach, w tym w oparciu o procedury Niemieckiego Towarzystwa Higieny i Mikrobiologii (DGHM). Zakres działania obejmuje bakterie Gram-ujemne i Gram-dodatnie (w tym Legionella), producentów zarodników tlenowych, drożdży i pleśni, a także ważne wirusy chorobotwórcze dla ludzi (w tym opryszczkę, zapalenie wątroby, HIV, grypę).

Ze względu na skład chemiczny Diosol TM atakowane są również biofilmy. Powoduje to, między innymi, całkowitą skuteczność również przeciwko producentom zarodników i pleśni, które często nie są zwalczane przez standardowe środki dezynfekujące. We wstępnych badaniach stwierdzono, że odkażanie mgłą aerozolu nadtlenkiem wodoru jest bardzo skuteczną metodą eliminacji MRSA, Serratia marcescens, zarodników Clostridium botulinum i Clostridium difficile z pomieszczeń, mebli, powierzchni i / lub wyposażenia. [2]

Czyszczenie I Dezynfekcja Pomieszczeń Medycznych
Dezynfekcja Pomieszczeń w Obiektach Publicznych
CEL DEZYNFEKCJI W OBIEKTACH MEDYCZNYCH

Przychodnie i centra opieki medycznej oferują pacjentom wygodę wykonywania określonych badań i zabiegów poza szpitalem. Jednak, podobnie jak oddziały chirurgiczne w szpitalach, obiekty te charakteryzują się dużą przepustowością pacjentów i znaczną ekspozycją, przez co pacjenci narażeni są na różnorodne zakażenia szpitalne, z których niektóre są szczególnie kłopotliwe. Liczba zakażeń odpornych na antybiotyki w  ośrodkach medycznych rośnie, co stanowi zagrożenie dla pacjentów i personelu, narażając jednocześnie obiekty na rosnące ryzyko.

METODY I TECHNOLOGIA DEKONTAMINACJI

Zastosowanie skutecznych szpitalnych środków dezynfekujących stanowi poważne wyzwanie dla dzisiejszych administratorów placówek i specjalistów ds. Kontroli zakażeń. Niestety w wielu popularnych rozwiązaniach brakuje wydajności i skuteczności wymaganej przez środowisko szpitalne do zapobiegania zakażeniom szpitalnym. Wystarczy kilka pozostałych patogenów, aby narazić placówki, pacjentów i odwiedzających na niebezpieczne drobnoustroje. W rzeczywistości 1 na 25 pacjentów zachoruje na zakażenie szpitalne podczas pobytu. Te patogeny mogą czaić się w dowolnym miejscu – od balustrad po zacienione narożniki – i często znajdują się poza zasięgiem sprayów, ściereczek i pozostałych standardowych rozwiązań. Systemy dezynfekcji Sanicare podnoszą standard dezynfekcji całego pomieszczenia. W naszej ofercie posiadamy systemy, które eliminują 99,99% zarodników C. diffcile w placówkach opieki zdrowotnej, zapewniając najwyższą możliwą skuteczność szpitalnych środków dezynfekujących na rynku.

CEL DEZYNFEKCJI W OBIEKTACH PUBLICZNYCH

Dezynfekcja (odkażanie) to postępowanie, którego celem jest zniszczenie drobnoustrojów takich jak bakterie i wirusy, szczególnie te chorobotwórcze, a tym samym zapobieganie transmisji patogenów. Dezynfekcja i dekontaminacja pomieszczeń publicznych może zostać przeprowadzona z wykorzystaniem różnorodnych, dostępnych w Sanicare technologii. Celem regularnego przeprowadzania procesu dezynfekcji pomieszczeń publicznych jest ich zabezpieczenie i utrzymanie na wymaganym poziomie czystości i higieny.

PROFESJONALNE SYSTEMY DEZYNFEKCJI

W Sanicare stosujemy zarówno wysokiej skuteczności i bezpieczne dla środowiska preparaty do dezynfekcji oraz nowoczesne urządzenia i technologie do aplikowania tych preparatów. Skuteczną dezynfekcję pomieszczeń w obiektach publicznych, przeprowadzamy zarówno przy zastosowaniu przenośnych aplikatorów, jak też mobilnych urządzeń stacjonarnych – agregatów  aerozolu do zamgławiania pomieszczeń na sucho nadtlenkiem wodoru (H2O2), który niszczy całe spektrum patogenów biologicznych (bakterie, wirusy i pleśnie) na suchych, wstępnie oczyszczonych powierzchniach, w tym na wrażliwej elektronice biurowej. Oferowana przez Sanicare skuteczna i ekonomiczna technologia przeprowadzania zabiegów dezynfekcji pomieszczeń, szczególnie polecana jest do takich obiektów jak urzędy publiczne, uczelnie, szkoły i przedszkola, biblioteki, banki, urzędy pocztowe, apteki, restauracje, obiekty kultu religijnego, sanatoria, domy opieki i wiele innych.